Bmutabakat Logo
E-Posta Adresi Parola
bmut-modal-logo

Formu doldurun ve hemen mutabakat yapmaya başlayın!

E-Posta Adresi Parola
Devam ettiğinizde Bmutabakat Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
bmut-modal-logo

Parolanızı sıfırmalak için e-Posta adresinizi giriniz

E-Posta Adresi
bmut-modal-logo

Lütfen Yeni Parolanızı Giriniz...

Yeni Şifre * Yeni Şifre Tekrar * E-Posta Adresi * Sıfırlama Kodu *
SIKÇA SORULAN SORULAR
PAKETLER HAKKINDA

Satın aldığınız 'Standart Mutabakat Paketi'nizdeki 500 Mutabakat Hakkı yetmediği durumda, ihtiyacınız doğrultusunda bir üst paketlerdeki seçenekleri satın alabilirsiniz.

Hayır. Ek kullanıcı paketini ofis personeli için alabilirsiniz. 1-5 , 1-10. ya da sınırsız kullanıcı paketi alma hakkınız mümkün. Fakat sistemi tek başınıza kullanacaksanız ek olarak herhangi bir kullanıcı paketi almanıza gerek yoktur.

Eğer satın almış olduğunuz 'Standart Paket'teki 500 Mutabakat sizlere yeterli gelmiyorsa; mutabakat sayınıza bağlı olarak uygun paketi alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun paketi yine siz seçersiniz. Mutabakat sayınıza bağlı olarak uygun paketi almalısınız. Seçtiğiniz mail paketi eğer yeterli gelmez ise her zaman bir üst pakete geçebilirsiniz.

Almış olduğunuz mail paketinde paketin türüne göre bir kotaya bulunmaktadır. Örneğin 500 adet mail bulunan paketi seçtiğinizde bir yıl boyunca her ay yenilenen 500 adet mailiniz olacaktır. Bir önceki ayda kullanmadığınız mailler sonraki aya devretmez. Ay içinde 500 adet mail kotasını doldurduğunuzda sistem size uyarıda bulunacaktır. Bu durumda bir üst pakete geçmeniz gerekmektedir. Kotanız bittiği takdirde sistemden mail gönderemezsiniz.

Birden fazla çalışan sayısı bulunan firmalarda veya mali müşavirlik bürolarında, satın almış olduğunuz 'Standart Mutabakat Paketi'nizdeki 1 Kullanıcılı paket yetmediği durumda, ihtiyacınız doğrultusunda bir üst paketlerdeki çoklu kullanıcı seçenekleri satın alabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızda ilgili firmalar mutabakat talebinde bulunabilirler.

NASIL ÇALIŞIR?

Paket içeriğine göre birden fazla kullanıcı açarak ofisinizde bulunan personelinize sistemi yönetim hakkı tanıyabilirsiniz. Her kullanıcı master paketi ortak kullanır fakat müşteri ve karşıt firma ile mutabakat oluşturmayı kendi hesaplarından yaparlar. Sizde raporlar bölümünden personeliniz kaç adet kayıt girdiğini ne kadar mutabakat gönderdiğini takip edebilirsiniz. 

Raporlarma bölümünde personeliniz takip etmek ile beraber kullanmakta olduğunuz paketin son durumunu yönetim panelinde görebilir ne kadar mail kotası kaldığını takip eder ve gerektiğinde kolayca ek paket alabilirsiniz. Ayrıca sistem size kotanız bitmeden uyarıda bulunarak işlemlerinizin yarıda kalmasının önüne geçer.

Sisteme giriş yaptıktan sonra "Kullanıcı İşlemleri" sekmesi altında bulunan kullanıcı ekle linkine tıklayarak yeni kullanıcı ekleyebilirsiniz. 

Kullanıcı işlemleri menüsünde "Kullanıcı Listele"  linkine tıklayarak mevcut kullanıcıları görüntüleyebilir, kullanıcıyı silebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Yeni müşteri oluşturabilmek için menüden "Müşteri İşlemleri" sekmesi altında  "Müşteri Ekle" linkinden yapabilirsiniz. 

Evet. Eğer müşteri bilgileriniz elinizde liste şeklinde mevcut ise sistemimizde buluna örnek excel tablosunu bilgisayarınıza indirerek listenizde bulunan tüm müşterilierinizi bu tabloya ekleyip bmutabakat.com sistemine aktarmanız durumunda tüm müşterilerini sisteme otomatik kayıt edebilirsiniz. 

Sistemde kayıtlı müşterilerinizi menüde bulunan "Müşteri İşlemleri" sekmesi altında "Müşteri Listele" linkinden görüntüleyebilirsiniz.

Karşıt firma eklemek için menüde bulunan "Karşıt Firma İşlemleri" sekmesinde bulunan "Firma Ekle" linkinden yapabilirsiniz.  

Sisteme kaydettiğiniz karşıt firmalar üzerinden istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Bunun için karşıt firma işlemlerinden listeme yaptıktan sonra işlem yapmak istediğiniz firmanın sağ tarafında bulunan "Düzenle"  ya da "Sil" seçeneklerini kullanarak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

bmutabakat.com sisteminde karşıt firma eklemeyi tek tek yapabildiğiniz gibi toplu olarak da yapabilirsiniz. Yapmanız gereken "Karşıt Firma İşlemleri" sekmesi altında bulunan "Excel ile Toplu Ekle" linkine tıklayarak açılan sayfada örnek excel şablonunu bilgisayarınıza indirip ilgili bölümleri doldurduktan sonra sisteme yüklemeniz yeterli olacaktır. Sisteme yüklediğiniz excel dosyasını kaydet butonuna tıklayarak kaydetmeniz yeterli olacaktır. 

BAŞLARKEN

Sistemi denemek tamamen ücretsizdir. Yapmanız gereken kayıt ol linkinden işlemleri tamamlamak. 

Sistemimize kayıt olarak 'Demo Mutabakat Paketi' modülüne sahip olmuş olursunuz. 1 aylık süre ile 1 Kullanıcılı - 10 Mutabakat Haklı demo modülünden faydalanabilirsiniz. Sistemi beğenmeniz doğrultusunda satın alma işlemini gerçekleştirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fiyatlandırmalarımızı görmek ve 'Demo Mutabakat Paketi' modülünü kullanmak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir.

'Demo Mutabakat Paketi' kullandıktan sonra satın almaya karar verdiğiniz sistemimizde sizleri; 1 aylık 1 Kullanıcılı - 500 Mutabakat Haklı 'Standart Mutabakat Paketi'miz bekler.