Bmutabakat Logo
E-Posta Adresi Parola
bmut-modal-logo

Formu doldurun ve hemen mutabakat yapmaya başlayın!

E-Posta Adresi Parola
Devam ettiğinizde Bmutabakat Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
bmut-modal-logo

Parolanızı sıfırmalak için e-Posta adresinizi giriniz

E-Posta Adresi
bmut-modal-logo

Lütfen Yeni Parolanızı Giriniz...

Yeni Şifre * Yeni Şifre Tekrar * E-Posta Adresi * Sıfırlama Kodu *
BMUTABAKAT
BMUTABAKAT NEDİR?

''Bmutabakat'' online Ba/Bs mutabakat takip sistemidir. Mali müşavirlerin ve muhasebe departmanlarının mutabakat dönemindeki e-posta, telefon ve faks trafiğini azaltmaya yönelik bir yazılımdır.

Bmutabakat siteminin arayüzü hızlı, sade ve kolay kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Sisteme yüklediğiniz mutabakatlarınızın mail gönderimi ve takibi sistem tarafından otomatik olarak yapılarak mutabakat süreciniz hızlanır.

Bmutabakat sistemine kayıt olarak 'Demo Mutabakat Paketi'ni kullanabilir, beğenmeniz durumunda satın alıp Bmutabakat'ı iş hayatınıza katabilirsiniz.

Bmutabakat Nasıl Çalışır
KOLAY VE HIZLI

Sistemimiz her kullanıcı için anlaşılır ve kolay kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır.

ZAMAN AVANTAJI

"xml" dosyasından toplu mutabakat yükleyebilir, böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz.

UYUMLU VE KULLANIŞLI

Sistem tüm muhasebe programlarıyla uyumlu çalışır.

GÜVENLİ

Bilgileriniz 256 bit şifreleme kullanılarak depolanmaktadır.

NEDEN BMUTABAKAT?

Bizi tercih edilebilir yapan detayları sizin için sıraladık

İŞLETME DOSTU

İşletmeler kendi bünyelerinde sistemi kullanırken, mali müşavirlerimiz de tüm müşterilerinin Ba / Bs mutabakatlarını tek bir sistemden dakikalar içinde başlatabilir ve gelen cevap bildirimleri sayesinde mutabakat sonuçlarını sisteme kayıtlı mail adreslerinden takip edebilirler.

TOPLU FİRMA YÜKLEME

Bu güne kadar mail listesini excelde tuttuğunuz karşıt firmaları sistemizde bulunan örnek excel tablosuna yapıştırın ve yükleyin. Tüm karşıt firmalarınız Bmutabakat'a aynı anda kaydedip zaman kazanabilirsiniz.

TOPLU MUTABAKAT YÜKLEME

Mutabakatlarınızı ister tek tek isterseniz "xml" dosyası ile toplu olarak sisteme kolayca yükleyin, hem müşterilerinizi hem de karşıt firmaları toplu olarak kayıt edin. Sonrasında yüklediğiniz mutabakatların tek tek ya da toplu bir şekilde gönderimini başlatın.

ZAMAN TASARRUFU

Bmutabakat  size zaman kazandırır. Günler süren karşılıklı mutabakatları neredeyse dakikalar içerisinde yaparsınız. Bu hızlı ve kolay kullanım sayesinde, telefonda ya da faksta geçirdiğiniz zamanı ofisteki diğer işlerinizde kullanırsınız. 

PERSONEL TAKİBİ

Paket içeriğine göre birden fazla kullanıcı açarak ofisinizde bulunan personelinize sistemi yönetim hakkı tanıyabilirsiniz. Raporlar bölümünden personelinizin sistem üzerinde yaptığı tüm işlemleri takip edebilirsiniz. 

GÜVENLİ KULLANIM

Sistemimiz tüm bilgilerinizi 256 bit ssl şifreleme ile korur ve bilgilerinizi her zaman güven içinde tutar. Veri yönetimi ve kontrolü her zaman sizin yetkinizle gerçekleşir.